Weekendowa Akademia Przedszkolaka

Drogi Rodzicu!

Z pewnością zgodzisz się z powiedzeniem, że dobry start, to połowa sukcesu. Dla przyszłych uczniów, dobry start szkolny jest rzeczywiście niezwykle ważny.  Właściwe przygotowanie dziecka do nauki ma istotny wpływ na jego późniejszy stosunek do szkoły i nauki w ogóle, na jego nastawienie i stopień motywacji do uczenia się.

Zastanawiasz się, więc pewnie, jak wspierać swoje dziecko i jak zadbać o jego wszechstronny rozwój, który jest podstawą sukcesu szkolnego? Szukasz sposobu, jak rozwijać umysł i zdolności dziecka, dostarczając mu przy tym wiele radości? Chciałbyś bawić się z dzieckiem i jednocześnie go uczyć?

Od dzisiaj nie musisz już łamać sobie tym głowy!

Odpowiedzią na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości jest Weekendowa Akademia Przedszkolaka! Tutaj bowiem znajdziesz propozycje odpowiednio dobranych zabaw i gier edukacyjnych, które wspierają rozwój dziecka i jednocześnie dostarczają mnóstwo frajdy.

Kto bowiem powiedział, że nauka musi być nudna?

Weekendowa Akademia Przedszkolaka jest świetnym uzupełnieniem prowadzonych w przedszkolu zajęć. To skarbnica zabaw, które pomogą Twojemu dziecku utrwalić i uporządkować zdobyte do tej pory umiejętności, zrozumieć podstawowe zagadnienia z zakresu edukacji matematycznej oraz opanować trudną sztukę czytania.

Pamiętaj jednak, Drogi Rodzicu, że proponowane ćwiczenia  przyniosą pożądane  efekty  tylko wówczas, gdy będą one prowadzone systematycznie. Nie  zapominaj  również,  że  wszelkie  aktywności dziecko podejmuje  chętniej, jeśli  wykonuje  je  wspólnie z  Tobą.

Dzieci bawiąc się i grając w gry edukacyjne, oprócz przyjemnego spędzenia czasu, nauczą się nowych rzeczy i będą rozwijać swoje umiejętności. Dla Ciebie natomiast, Drogi Rodzicu, udział w Weekendowej Akademii Przedszkolaka będzie wspaniałą okazją do spędzania czasu ze swoim dzieckiem.

A więc? Gotowi?

No, to zaczynamy!

3….2….1….START!

Zapraszamy do wspaniałej przygody, z zabawą i nauką w roli głównej!

Propozycja na kwiecień:

Weekendowa_Akademia.docx