W grupie „Niezapominajki” odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnanie przedszkola przez najstarsze dzieci. Motywem przewodnim występu był odjeżdżający pociąg, który symbolicznie zabrał naszych absolwentów w nową podróż – do szkoły. Był to wyjątkowy i wzruszający moment, pełen uśmiechów, wspomnień oraz radości z nadchodzących zmian.Zdjęcia.
Dzień wcześniej dzieci świętowały zakończenie swojej przedszkolnej przygody w gronie koleżanek i kolegów z grupy. Nie zabrakło wspólnych zabaw, rozmów oraz pysznego tortu, który był miłym akcentem tego wyjątkowego dnia. Zdjęcia
Wszystkim dzieciom życzymy udanych wakacji, a przyszłym pierwszoklasistom wielu sukcesów, odwagi i radości na nowym etapie edukacji!