Przedszkole Miejskie "TARPNO" w Grudziądzu

Oddziały przy SP 18

GRUPA 0 „E”

mgr Hanna Zielińska

Do grupy uczęszcza 26 dzieci. Grupa pod względem płci jest wyważona, ponieważ na jedną dziewczynkę przypada jeden chłopiec. Każdego dnia poprzez zabawę poznajemy i odkrywamy otaczający nas świat. Uśmiechamy się, kiedy wokół nas dzieje się coś ciekawego. Bardzo lubimy bawić się, śpiewać, tańczyć, uczestniczyć w różnego rodzaju zajęciach. W naszej grupie nie można się nudzić - ciągle coś się dzieje, a my z ochotą we wszystkim uczestniczymy.

GRUPA 0 „F”

mgr Małgorzata Sadowska

W naszym przedszkolu miło płynie czas

bo ono uczy i bawi nas…

Nasza grupa liczy sobie 21 osób - 9 wesołych dziewczynek i 12 radosnych chłopców. Jesteśmy grupą 5 – 6 latków. Już od pierwszych dni polubiliśmy wspólną zabawę, dzięki której uczymy się zgodnego współdziałania w grupie. W oddziale  przedszkolnym mamy okazję do rozwijania swojej wyobraźni i talentów. W ramach zajęć dydaktycznych zdobywamy nową wiedzę i umiejętności. Poznajemy nowe techniki plastyczne, zabawy,  aktywnie słuchamy muzyki, chętnie uczestniczymy w zajęciach ruchowych w sali i na świeżym powietrzu. Po chwilach wzmożonej aktywności słuchamy ulubionych bajek czytanych przez naszą panią.

Dzień w przedszkolu rządzi się określonym rytmem dzięki czemu dobrze orientujemy się w czasie i czujemy się bezpieczne.

GRUPA 0 „G”

mgr Anna Żubertowska

Grupę tworzy 25 dzieci, w tym 14 dziewczynek i 11 chłopców. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci, ciekawi świata i pełni zapału do zabawy i pracy. Czeka nas w grupie wspólna, wspaniała zabawa, będziemy także aktywnie uczestniczyć w zajęciach i uczyć się samodzielności. Zatem cieszmy się każdą wspólnie spędzoną chwilą i wesołą zabawą.